Partneri a sponzori - Matej Tóth, slovenský reprezentant v chôdzi


KIA Motors Slovakia / www.kmss.sk

KIA oficiálny prepravca Mateja Tótha. „Jazdím na KIA SPORTAGE“

O2 / www.o2.sk

Matej Tóth je ambasádorom projektu BehSiTy - powered by O2

Stefe / www.stefe.sk

STEFE pôsobí na Slovensku od roku 1995 a v súčasnosti zastáva pozíciu významného výrobcu a distribútora tepelnej energie. Tepelné hospodárstvo prevádzkujeme v dvanástich mestách a teplo dodávame zákazníkom v ďalších ôsmich mestách a obciach prevažne na strednom a východnom Slovensku.  Na Slovensku zásobujeme teplom okolo 200.000 ľudí. V Banskej Bystrici, Zvolene, Rimavskej Sobote a Martine pôsobia ako partneri a spoločníci aj samotné mestá.

Adidas / www.adidas.sk

Matej Tóth trénuje a preteká v teniskách a oblečení Adidas.

Tekmar / www.tekmar.sk

Produkty GreenLine sú spojené nitkou kvality a pridanej hodnoty s benefitom v podobe ingrediencii výhradne naturálneho pôvodu - vyrobené pre potešenie chuti a podporu zdravia. Portfólio pozostáva z výrobkov so živými probiotickými kultúrami, vitamínmi, ovocím, vlákninou a celým radom ďalších užitočných doplnkov.

Protetika / www.protetika.sk

Filozofia spoločnosti PROTETIKA je založená na príbehoch reálnych ľudí, ktorým handikep pohybu mení celý život. Či už im v pohybe bráni zdravotný stav, alebo citlivé chodidlá nôh, PROTETIKA plní svoje dlhodobé základné poslanie – urobiť život pre každého lepší, zdravší, komfortnejší.

Marsann / www.marsann.sk

Zlatý partner Lenovo.

Koval system / www.kovalsystems.com

VÝROBKY PRE BEZPEČNOSŤ, KOMFORT A PRODUKTIVITU PRÁCE. Od začiatku bola orientácia výrobného programu udávaná aktuálnymi trendmi v oblasti produkcie bankovej techniky - najmä mechanického zabezpečenia bankových pracovísk, prostriedkov na uloženie a uschovanie dennej peňažnej hotovosti, ľahkej trezorovej techniky a archívnej technológie. Nové ppožiadavky trhu neskôr podnietili rozšírenie sortimentu o vysoko sofistikované produkty, ako napríklad automatizované sklady, archívy, triediace linky, automatické garážové systémy, info-kiosky, bankomaty, zmenárenské automaty a iné. Vďaka vysokej kvalite a pružnej reakcii na potreby trhu sa spoločnosť rýchlo etablovala na európskych trhoch.

Ďakujem za podporu firmám:

Trade crew (X-Bionic, X-Nutrio, ON) a Garmin.